Dnes otevřeno 09:00 - 21:00
Novinka, 11.11.2021 07:00

Best of Reality pro Bořislavku

Bořislavka Centrum slaví dvojnásobný úspěch z prestižních architektonických cen Best of Realty. Realitní projekt zvítězil v kategoriích Environmentální projekt roku a Nová administrativní centra.

Ceny Best of Realty každoročně oceňují nejlepší architektonické projekty v určitých oblastech, od environmentálních projektů až po hotely. Navzdory koronavirové pandemii měla odborná porota letos rozhodně z čeho vybírat. Celkem tři nominace (včetně veřejného hlasování) získal projekt Bořislavka Centrum, za nímž stál tým KKCG Real Estate. Dvě z těchto nominací (v kategorii Environmentální projekt roku a Nová administrativní centra) se týmu podařilo úspěšně proměnit.

Bořislavka Centrum od svého začátku klade velký důraz na udržitelnost a spolupráci s místní komunitou. Stavba v minulosti obdržela ocenění LEED Gold za to, že úspěšně představila několik ambiciózních novinek. Například využitím deštivé vody uvnitř budovy či zachováním přebytečné energie z výtahů.

Vítěz v kategorii Nová administrativní centra
Projekt Bořislavka Centrum, který rozšířil nabídku moderních kanceláří a obchodních ploch v Praze 6, porota Best of Reality 2021 ocenila za jeho přínos v oblasti udržitelnosti kancelář v kombinaci s atraktivní architekturou a nebývale vysokou koncentrací uměleckých děl umístěných v soukromém i veřejném prostoru projektu.

Enviromentální projekt roku
Bořislavka Centrum je projektem s výrazným přesahem do svého okolí, z hlediska udržitelnosti je nositelem certifikace LEED Gold, které dosáhla díky inovativním technologickým řešením, jako je rekuperace vzduchu, inteligentně řízené osvětlení, zelené střechy či dobíječky na elektromobily.

Více o soutěži se dozvíte zde: www.bestofrealty.cz